PUCHAR WÓJTA GMINY AUGUSTÓW

25 marca nasi uczniowie rywalizowali w tenisie stołowym o Puchar Wójta Gminy Augustów. Na podium znaleźli się: Miłosz Radaszkiewicz (II miejsce) oraz Marysia Smoleńska (III miejsce).

Wszyscy dzielnie walczyli i wywalczyli V miejsce drużynowo. Serdecznie gratulujemy.

 

Pierwszy Dzień Wiosny

21 marca 2023 od rana towarzyszyła nam wyjątkowa atmosfera.  Dzieci wykonały wiosenne prace plastyczne i techniczne: rysunki, stroiki, kukiełki.  Następnie wszyscy zebrali się się na holu szkoły, aby uczestniczyć w obchodach Dnia Wiosny. Dzieci z oddziału przedszkolnego zaprezentowały występ  wokalno – ruchowy, a uczniowie klas I – III przygotowały krótki montaż słowno-muzyczny.

Punktem kulminacyjnym wiosennego święta było spalenie Marzanny. W kolorowym korowodzie z własnoręcznie wykonanymi kukiełkami dzieci wyruszyły na boisko szkolne, by pożegnać zimę i przywitać wiosnę.     

Wieczornica

W piątek, 17 marca 2023 roku odbył się w szkole wieczór poetycko-muzyczny pod hasłem „Z Tobą chcę oglądać świat”, na który przybyli rodzice, nauczyciele, a nawet absolwenci. Uczniowie klas IV – VIII udowodnili, iż są wspaniałymi i bardzo utalentowanymi  artystami. Zachwycili nas wzruszającą recytacją, zdolnościami aktorskimi i wokalnymi. Były piękne wiersze i piosenki o miłości. Natomiast w drugiej części uczniowie zaprezentowali scenki humorystyczne, które wprawiły widzów w radosny nastrój.  Nad przedsięwzięciem czuwały: Pani Anna Wąsewicz, Irena Bagińska i Pani Katarzyna Salik. Panowała bardzo miła atmosfera.