Dyrektor, nauczyciele, uczniowie oraz rodzice Szkoły Podstawowej im. Sybiraków w Netcie mają zaszczyt zaprosić na Festyn Rodzinny, który odbędzie się 6 czerwca 2022r., o godzinie 9.00

Harmonogram:

1. 9.00-10.00 - część artystyczna w wykonaniu dzieci oraz zabawa na korytarzy szkolnym;
  2. 10.00-10.30 - mecz piłki nożnej i siatkowej;
  3. 10.00-13.00 - zabawy na boisku szkolnym, gry i zabawy z rodzicami.

KOLEJNE CENNE DOŚWIADCZENIA STADIONOWE

24 maja pięciu naszych uczniów walczyło na stadionie w Suwałkach. Pogoda dopisała, tak więc miło spędziliśmy czas biegając na 200m, 600m, skacząc w dal i pchając kulą. Wszystkim gratulujemy wyników i życzymy dalszych sukcesów, a już w najbliższy poniedziałek trzymamy kciuki za naszych zawodników ze starszych klas.

Europejski Dzień Parków Narodowych

24 maja obchodzimy Europejski Dzień Parków Narodowych. Ponieważ tego dnia zaczynają się egzaminy ósmoklasisty, obchody zostały przesunięte na 23 maja. Od rana chętni uczniowie mogli uzupełniać mapę Parków Narodowych Polski. Panie przybliżały informacje przede wszystkim o parkach naszego województwa. Można było utrwalić symbole parków grając w grę memory oraz podstawowe informacje bawiąc się w quizy interaktywne. Najmłodsi próbowali odgadnąć ślady jakie zwierzęta pozostawiają między innymi poruszając się po parkach narodowych.

> GALERIA ZDJĘĆ <